יום רביעי, 26 בדצמבר 2012

טיפול טבעי בשפעות ילדים- לא חייבים לרוץ לאנטיביוטיקה ולתרופות

שוב החורף ושוב לילד דלקת גרון או דלקת אוזניים ושוב אתם רצים לרופא שיבדוק ויתן שוב מרשם לאנטיביויקה.
יעוץ וליווי תזונתי אישי און ליין לחיים בריאים!
חשוב להבין שהשימוש החוזר באנטיביוטיקה ותרופות להורדת חום וכאבים יוצר בסופו של דבר מערכת חיסון חלשה שמתקשה להתמודד עם וירוסים ופטוגנים למינהם. הפגיעה היא מצטברת ובמשך הזמן השימוש בתרופות ילך ויגבר. הגוף פחות ופחות יגיב לתרופות ובמקביל מאבד את הכח הטבעי שלו לעמוד מול החיידקים ושאר מרעין.

היום אני רוצה לספר לכם על המקום שתופסים צמחי המרפא ברפואה. שימוש בצמחים לרפואה נעשה עוד בתקופה  העתיקה ופעם ככה היו מרפאים מחלות. היום בעידן המודרני שהשימוש בצמחים נעשה הרבה יותר מקובל ופופולרי יש עניין רב למדענים לחקור את הנושא ואכן מחקרים רבים מגלים את החומרים הפעילים שבצמחים ומאששים את מה שידע האדם עוד  לפני שנים רבות, אך לא ידע להסביר למה.
למה צמח מסוים טוב לאנמיה וצמח אחר טוב למחלות עיכוליות ואחר משפר מצב רוח וטוב למצבי דכאון. כך הוא למשל צמח האסטרגלוס הנחקר רבות ונמצא כמחזק גוף חלש ותשוש,האכיניציאה שנמצאו בה חומרים אנטי ויראלים אנטי בקטריאלים וממריצים חיסונית. יש צמחים רבים, שהיתרון הבולט שלהם זה מנגנון הפעולה השונה שלהם מתרופות. השימוש בצמח הוא שלם על כל חלקיו. בתרופה לעומת זאת מסנטזים את החומר הפעיל מהצומח מעצימים אותו במעבדה ולמעשה יוצרים חומר חדש שלא קיים בטבע, וההשפעה היא חזקה ובעלת רשימה ארוכה של תופעות לוואי כשאין תרופה מרפאה אלא רק משקיטה סמפטומים.
באים הצמחים ועובדים על מכלול המערכות בגוף, ממריצים חיסון או מחזקים, מזינים חוסרים או מנקזים רעלים וזה הודות לשימוש בצמח על כל חלקיו. כל צמח על פי מרכיביו השונים. בצמח יש חומרים חזקים יותר וחזקים פחות וכשמשתמשים בצמח השלם כפי שהוא קיים בטבע, בעודו מסוגל  להגן על עצמו מפני טורפים ומזיקים ושורד מזגי אויר שונים בזכות הסינטיזה של מכלול מרכיביו, כך הוא פועל בגופינו מגן ושומר ופועל תוך מינימום תופעות לוואי. הצמחים מחזקים את הגוף ועוזרים לגוף לעבוד ולרפא את עצמו בכך שהם ממריצים ומפעילים את המערכות בגוף ולאו דווקא עושים את העבודה עבורו.
לדף תזונה בריאה לילדים מתכונים וטיפים בריאים

אילו צמחים ניתן לדלקות גרון ואזניים שפעת והתקררות?

נירית פרידלנדר
נטרופתית והרבליסטית
יעוץ וליווי תזונתי אישי און ליין לחיים בריאים!
להזמנת פורמולת צמחים או לקבלת יעוץ און ליין כתבו למייל:nirit@zedmobile.com 

 לדף תזונה בריאה לילדים מתכונים וטיפים בריאים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה