יום שני, 18 בפברואר 2013

ניקוי רעלים - להתחדש לקראת האביב

אין זמן טוב יותר לניקוי מאשר האביב. תהליך ניקוי  חיוני כדי לשמור על תפקוד יעיל של כל מערכות הגוף ולשמור על בריאות טובה,חיים אנרגטיים ללא מחלות. 

ניקוי רעלים

במהלך השנים אנו נחשפים לרעלים רבים ממקורות שונים: אוויר מזוהם, תזונה לא טובה, מים לא נקיים,תרופות וכו'.

הרעלים הללו מצטברים והשפעתם מתבטאת כעבור שנים במחלות,עייפות, חוסר תפקוד תקין של מערכות הגוף שנשחקות,מתעייפות ובסופו של דבר נפגעות. 

מהו ניקוי אורז?

ניקוי אורז הומצא בשנות ה-30 של המאה הקודמת והתגלה כבר אז כטוב למצבי השמנה, בעיות לב ומחלות נוספות. האורז הוא מזון היפואלרגני שקל מאוד לעיכול ורוב בני האדם אינם מפתחים אליו תגובה אלרגית או אי סבילות. האורז נחשב מזון ניטראלי ולכן טוב מאוד לנקות איתו בתהליך ניקוי.
 במצב כזה אנו משיגים המרצה של מיצי מרה המרצה של תפקוד כבד, וכל זה משפיע על תפקוד כלל מערכות הגוף. ההמרצה הזו משחררת תקיעויות שהן מקור כל הבעיות.

למי מתאים לעבור תהליך כזה?

מומלץ לאנשים הסובלים משומנים בדם,כולסטרול גבוה,טרום סכרת או סכרת(ורוצים להוריד כדורים), בעיות מפרקים,בעיות עוריות, ירידה בריכוז ובזיכרון, תנודות מצב רוח, גאזים ונפיחויות, בעיות עיכול, מערכת חיסון חלשה,עצירות ועוד!

תהליך זה מיועד גם לאנשים המעוניינים לרדת במשקל תוך שמירה על הבריאות ותוך המנעות מנזקים של דיאטות הגורמות לטראומות לגוף.

אנשים הסובלים ממתחים,חרדות עומסי היום יום ומעוניינים להגיע לאיזון גוף נפש.

ניקוי אורז מספק עליה ניכרת באנרגיה,חיוניות ויכול לשמש גם כהקדמה לכל מי שעד עכשיו לא הקפיד על התזונה ולאחר הניקוי יטיב לעבור לתזונה מאוזנת ובריאה.
למי אסור לעשות ניקוי אורז?
לנשים בהיריון,ילדים, והסובלים מאנורקסיה, תת משקל ולחץ דם נמוך הנוטים להתעלפויות.

סדנא אחד על אחד לניקוי אורז מתבצעת און ליין ללא צורך להגיע לקליניקה.

תהליך אחד על אחד שבו תקבלו הנחיות מדוייקות של התפריט, מה מותר מה אסור. תתבקשו אחת ליומיים לעדכן אותי במייל או בSMS איך מתקדם ומה הרגשתכם, ובכל שאלה במהלך התקופה אהיה זמינה עבורכם בכל שעה,אייעץ, אתמוך ואסייע בכל שלב בתהליך. 
התהליך הוא בן שבועיים ובמקרים אחרים 3 שבועות על פי שיקול דעתי.
מה אתם מקבלים?
1.בתהליך הניקוי אצעד איתכם יד ביד,אתמוך ואשיב על כל שאלה שלכם ברמה יום יומית:אלווה אתכם לסופר,אשלח מתכונים,אתמוך ואקבל מכם פרטים על מה עובר עליכם יום יום.
 2.לאחר סיום הניקוי מקץ שבועיים,תקבלו תפריט קבוע המותאם אישית לכם ולבעיות שבהם תרצו לטפל. תקבלו הדגשים על מה להקפיד מה לשים לב בתזונה שלכם ממה להימנע ומה כדאי לתגבר. 
3. תקבלו המלצות לתוספי תזונה במידת הצורך
4. ארכיב לכם פורמולה צמחית אישית אותו תקבלו במהלך הניקוי כדי לעודד את הגוף להיפטר מרעלים וכדי לאפשר ריפוי מלא ועמוק. לצמחי מרפא כח עצום לשדרג כל תהליך טיפול טבעי לתוצאות טובות יותר ובכוחן להוריד את הצורך בתרופות ולשפר פלאים את הבריאות (רכישת הפורמולה היא בנפרד מול חברת הצמחים ולא כלולה במחיר הסדנא)
5. תקבלו המלצות מה נכון לכם לעשות מעבר לתזונה כדי להגיע לבריאות אופטימלית לכם.
6. שלל מתכונים רלוונטים ואופציות לארוחות בריאות.

כל זאת יישלח לכם במייל (קל מאוד לחזור לתוכנית כל פעם מחדש ונשמרת לעד)
מכאן אמשיך ללוות אתכם שבועיים נוספים עד להחזרת כל המזונות לתפריט. התפריט יכלול שלל מתכונים ואפשרויות גיוון והוא ילווה אתכם מעתה ואילך.

התהליך אינו מתאים לכל אחד ורק לאחר מילוי השאלון אוכל לומר האם התהליך מתאים גם לכם.
ניקוי אורז מומלץ לבצע פעמיים בשנה בפיקוח מקצועי והוא מאפשר המרצה של תהליכי ריפוי טבעיים בגוף. במצב שבו אוכלים בעיקר אורז ומערכת העיכול לא נזקקת למשאבים רבים כדי לעבוד, הגוף מתפנה לטפל בבעיות שונות  ומתחיל בתהליך ריפוי. טיפול בבעיות עיכול,בעיות אלרגיות וסיוע בתהליך השלת קילוגרמים עודפים.
כל מי שעבר תהליך כזה דיווח על הרגשה נפלאה, מרץ וקלילות שלא אופיינית לו, כמיהה למתוק שנעלמת, ורצון לאמץ את התהליך באופן קבוע להמשך החיים.

מתי הכי טוב לבצע ניקוי אורז?
לקראת האביב ובסתיו.

יש לכם שאלות? מעוניינים להתחיל?
שלחו לי מייל עם הפרטים שלכם והסיבה מדוע אתם מעוניניים לעבור תהליך ניקוי ואשמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים.עלות הניקוי הכולל חודש ליווי וייעוץ  הינו 600 ש"ח או 180 דולר.נירית פרידלנדר
נטרופתית והרבליסטית
nirit.friedlander@gmail.comאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה