יום שבת, 6 בינואר 2018

מה שלא תשמעו מרופאי השיניים שלכם...

כשאני מוצאת משהו טוב או כשאני מרוצה ממשהו כל כך אני רצה לספר בכל מקום שאפשר. אז אם לא שמעתם בקבוצה שלי את זה בא בא לי טבעי להיות בריא או בדף תזונה בריאה לילדים אז תשמעו את זה כאן(:

הפעם זה משהו חשוב שקשור בבריאות הפה שלכם ושל כל מי שחשוב לכם.

היום אשתף אתכם איך באמצעות דקה ביום אתם יכולים לחסוך הרבה כסף כאבים ובעיות בריאות שמדרדרות בקלות לדברים רציניים בגלל חוסר מודעות והזנחה פושעת. וזה לא באשמתכם רופאי השיניים שלכם שלא סיפרו לכם על זה הם האשמים. למרות שאני ממש לא אוהבת להתעסק באשמים ובגלל שאני תמיד לוקחת את האחריות על הבריאות שלי בעצמי אני חוזרת בי מכל האשמה...(:


המכשיר הזה שצמוד אליי ואל משפחתי בשנים האחרונות נקרא סילונית והוא הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות כדי לשמור על בריאות הפה של בני הבית שלכם.

דקה אחת ביום תחסוך לכם הרבה טיפולי שיניים וכאבים מיותרים.

 כל כך הרבה אנשים עם בעיות חניכיים חמורות שיכלו להימנע אם רק היו מודעים למכשיר הזה שהוא לדעתי חובה בכל בית. המכשיר הזה ינקה לכם את הפה מכל שאריות המזון, יסיר פלאק שמברשת שיניים לא יכולה ימנע עששת והכי חשוב ישמור על בריאות הפה והחניכיים מפני דלקות כרוניות.

 דלקות חניכיים משפיעות על בריאות הלב ומחלישות את מערכת החיסון. המכשיר הזה מיועד גם לילדים בכל גיל וזה הרגל מבורך שירחיק אתכם מרופאי השיניים. אז אם לא שמעתם את זה מרופאי השיניים תשמעו את זה ממני. 

הקישור למוצר שאני משתמשת:


תהנו!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה